Kdo jsme [OLD]

Kurzy sebeobrany

Kurzy vede tým trenérů pod vedením JUDr. Tomáše Zíky věnujícího se sebeobraně a bojovým sportům bezmála dvacet let. Jsou mistři juda a aikida, dlouhodobě se věnovali i dalším stylům včetně boje s nožem a obraně proti střelným zbraním. Mají také bohaté zkušenosti s vedením kurzů jak pro širokou veřejnost, tak speciálních kurzů například pro potřeby lékařského personálu v léčebnách či pro potřeby Policie ČR. Dále intenzivně a dlouhodobě spolupracují s orgány justice ČR pro nácvik sebeobrany pro soudce, státní zástupce a další personál.

Na kurzu sebeobrany Vás naučíme, jak se nejlépe vyhýbat konfliktním situacím, zlepšíme Vám psychiku a rozhodnost, vysvětlíme a naučíme Vás techniky proti nejčastějším druhům útoku zahrnující i obranu proti noži, tyči a střelné zbrani. Tyto techniky budeme zkoušet v modelových situacích, kdy Vás naučíme používat k obraně i různé předměty (hřeben, deštník, klacek, skleničky, židle, atd.), zapracujeme na Vaši fyzické kondici (a tím i na pevnější postavě) a naučíme Vás techniky, kdy jedním prstem dokážete silově přetlačit i ty nejsilnější protivníka. To vše poté budeme kombinovat i v boji proti více útočníkům

Pro absolvování kurzu nemusíte splňovat žádné zvláštní podmínky, nezáleží na věku ani na fyzické kondici. Dané techniky jsou vybrány tak, aby stoprocentně fungovaly bez ohledu na sílu jak obránce, tak útočníka. Vybrané techniky pocházejí nejvíce z aikida, juda a kick-boxu. Tréninků se nemusíte bát. Vše probíhá klidně a bezpečně.

Jsme velmi hrdí na náš individuální přístup ke každému studentovi. Cvičíme vždy v malých skupinách pod vedením minimálně dvou trenérů, takže je zajištěno rychlé a příjemné osvojení technik bez zbytečného trápení. Techniky budou také individualizované pro fyzické možnosti každého studenta. Na trénincích se vždy vytvoří úžasná parta lidí, kteří se vídají i mimo trénink!