Kdy a za kolik [OLD]

Kurzy sebeobrany

Nová sezóna začíná v pondělí 25.9.2017, kdy se koná první trénink, na kterém je účast naprosto nezávazná a Z D A R M A a na kterém Vás čeká ukázka technik, které se budeme učit a vzorová ukázka vedení hodiny. To abyste se mohli rozhodnout, zda by Vás tento styl zaujal. Navíc dostanete zdarma krátké písemné zpracování hlavních zásad moderní sebeobrany.

Následně trénink bude každé pondělí vždy od 20:00 do 22:00

Je nutné se dostavit o 15 minut dříve, kvůli převléknutí. Šatna a sprchy jsou zajištěny.

Své přihlášky pro účast na první bezplatné hodině posílejte na mail info@sebeobranaprokazdeho.cz a v případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na stejnou adresu či volejte na tel. 728 265 288. Bez přihlášení nebude účast možná z důvodu omezené kapacity tělocvičny. Děkujeme.

Za kolik
Trénink se poté platí čtvrtletně vždy za 3 měsíce.
Za tři měsíce se účtuje částka 2.500,- Kč, ve které je zpravidla zahrnuto víkendové soustředění mimo Prahu s trenéry.
!!!! Pokud přivedete kamaráda/ku dostanete bonus 1.000,- Kč !!!
V případě potřeby Vám vystavíme fakturu.

Platba musí být zaplacena vždy nejpozději do druhého tréninku daného čtvrtletí. Realizovat platbu prosíme buď hotově (prosím předem o zaslání emailu a částku mít přesně) nebo raději zaslat na účet č. 2111949031/2700 a do zprávy pro příjemce napsat Vaše jméno.

První hodinu má každý nový student ZDARMA, aby se mohl s tréninkem seznámit a sám se rozhodnout, zda by ho takovýto trénink bavil a nekupoval zajíce v pytli.