Letní kurzy a jejich obsah [OLD]

Kurzy sebeobrany

Vzhledem k tomu, že v létě není kurz otevřen a tělocvična je zavřena, přemýšleli jsme, jak Vám dát možnost osvěžit si naučené techniky nebo se naučit úplně něco nového. Proto jsme se rozhodli otevřít tyto letní kurzy, které jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro zkušenější studenty. Zároveň jsou vhodné pro nové zájemce, aby si nezávazně vyzkoušeli základy našich technik a rozhodli se, zda se k nám po prázdninách přidají.

Letní kurzy se budou konat venku v parku na Pankráci či na jiné venkovní ploše, na které se může domluvit. To je z důvodů úspory nájmu za tělocvičnu a proto i úspory ceny takového kurzu. Navíc se můžeme přiblížit větší realitě útoku přímo v přírodě. Kurz se tedy bude konat pouze v případě příznivého počasí, o čemž budeme informovat večer před každým kurzem prostřednictvím SMS. Kurz se otevře, pokud budou alespoň dva zájemci.

Kurzy budou tematické, vybírat půjde z nabídky níže. Budou trvat okolo 6 hodin s hodinovou pauzou na oběd od 10 od 17 hodin. Ale vše je na domluvě. Dle velikosti skupiny budou pod vedením jednoho či dvou trenérů, což bude zajišťovat opět velmi individuální přístup ke každému účastníkovi.

Tematické okruhy jsme s kolegy určili následné:

  • obecné základy sebeobrany
  • základy sebeobrany pro ženy
  • základy obrany proti noži a střelné zbrani
  • pokročilá obrana proti noži a střelné zbrani
  • taktika, strategie a psychologie sebeobrany a boj proti více protivníkům

Pokud byste měli zájem buď jako skupina nebo individuálně o jaký kolik z nabízených kurzů (nebo zkuste doporučit jiné téma), napište mi a uveďte, v jaké termíny byste měli čas. Já Vám obratem odepíši a domluvíme se na realizaci.

Cena za jeden celodenní kurz s individuálním vedením je velmi nízká, vzhledem k tomu, že nemusíme hradit nájem tělocvičny, a činí 750,- Kč na osobu. Platbu prosím nejlépe hotově v den konání kurzu nebo předem převodem na náš účet.