Kurzy sebeobrany
pro každého

Tréninky jsou dočasně zrušeny

V případě Vašeho zájmu nám napiště pomocí kontaktního formuláře a my se ozveme.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Na našich tréninkách najdete skupinky maximálně 12ti lidí na jednoho trenéra, který má čas a věnuje se vám. Tréninky jsou koncipovány pro vaše potřeby a zaměřují se na techniky, které vás zajímají nebo jste se s nimi setkali. 

PREVENCE

Vždycky je nejlepší se snažit útoku předejít nebo se ho pokusit vyřešit bez zbytečné eskalace násilí. Je nejlepší se snažit útoku předejít nebo se ho pokusit vyřešit bez zbytečné eskalace násilí.

SEMINÁŘE

Pravidelně pořádáme jednodenní semináře zacílené na jednu oblast sebeobrany. Pravidelně pořádáme jednodenní semináře zacílené na jednu oblast sebeobrany.

Náplň našich tréninků

V rámci našich tréninků se zaměřuje na reálné situace, které mohou v běžné životě nastat. Útoky a napadení při cestě domů, v baru, v MHD, v parku atp. Ukážeme si, jak se situace dá řešit, co a jak dělat, když konflikt eskaluje, ale i například to, jak se po útoku zachovat a na co nezapomenout. Modelové situace si zkoušíme i venku, když člověk není vhodně oblečen, když je tma, abychom se více přiblížili reálným podmínkám. Neučíme lidi vyvolávat konflikty nebo cíleně ubližovat, ale připravujeme je na situace, které mohou nastat.

Kontaktní formulář

Jestli Vás cokoli zajímá, můžete použít náš formulář.

[wpforms id="974"]